Moje życie w samotności

Tak, jestem sama, ale nie określam się singielką, bo to brzmi zbyt dumnie. Jak podpowiada Wikipedia singiel to osoba żyjąca w pojedynkę z własnego świadomego wyboru lub z przyczyn losowych. W moim przypadku nie jest to jednak świadomy wybór. Zastanawiam się, co kryje się pod pojęciem „z przyczyn losowych”. Czy los chciał, żebym była sama? No cóż, tak wypadło. Ale nie ukrywam, że chciałabym w końcu mieć takiego KOGOŚ, kto byłby MÓJ. Bo przecież ciężko iść samemu przez życie i radzić sobie z jego problemami. Oparcie w bliskich jest najważniejsze, a czasem go brakuje.

Chociaż z doświadczenia wiem, że takie młodzieżowe związki nie są zbyt trwałe, to przecież każde doświadczenie w życiu czyni nas mądrzejszymi, a każda porażka-silniejszymi. Warto w tym okresie zbierać takie doświadczenie, póki nie jest na to za późno- kiedyś w końcu trzeba będzie się ustatkować, założyć swoją rodzinę i się jej poświęcić.

Moim zdaniem bycie singlem jest przereklamowane! Nie wiem, co kieruje ludźmi do tego, że dobrowolnie wybierają samotność. Może to przez nieprzyjemne doświadczenia z poprzednich związków…. Trudno mi ocenić. Ja czekam na tę mpją miłość, może kiedyś się doczekam.

Nawigacja po wpisie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.